• Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
  • 5-10 Kasım 2019
Kalan Süre

Basın Bültenleri

Katılımcılar ihracatını, ziyaretçiler ticaretini arttıracak!

9/14/2018
 
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği) işbirliğiyle düzenlenen Home&Tex Fuarı, 26 - 29 Eylül tarihleri arasında ev tekstili ve dekorasyon dünyasını buluşturacağı büyük bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak.
 
Fuarı ziyaret edecek ulusal ve uluslararası alıcılar için, perdeden döşemelik kumaşa, uyku ve yatak odası ürünlerinden dekorasyon ürünlerine, duvar kaplamalarından yer kaplamalarına kadar ev tekstili ve dekorasyonuna ait tüm ürünler bir arada sergilenecek.
 
Türki Cumhuriyetler, Rusya, Orta Doğu, Avrupa ve Arap Ülkeleri'nin yanı sıra Kuzey Afrika'dan da nitelikli alıcıların gelmesi beklenen Home&Tex Fuarı; katılımcı ve ziyaretçileri için yeni iş bağlantıları kurma, iş hacmini genişletme ve ihracat oranlarını artırma imkanı sunuyor.
 
Yurt içi ve yurt dışından ithalatçıların, ihracatçıların, üretici ve toptancıların yer alacağı, katılımcıları için yüksek kapasiteli ticaret imkanı sağlayan, ziyaretçileri için ise farklı ürünleri tek çatı altında bulma ve karşılaştırma imkanı sunan Home&Tex Fuarı'nı siz de ziyaret edin.