• Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
  • 5-10 Kasım 2019
Kalan Süre

Haberler

Home&Tex İçin Uzman Kadro Oluşturuldu

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık A.Ş. ve TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği) işbirliğiyle düzenlenen Home&Tex Fuarı, 26 - 29 Eylül 2018 tarihleri arasında ev tekstili ve dekorasyon dünyasını buluşturacağı büyük bir organizasyona daha ev sahipliği yapacak.Tek tip stand tasarımı ile diğer fuarlardan ayrılan ve beş yıl gibi kısa bir sürede, dünyanın en önemli ev tekstili ve dekorasyon fuarlarından biri haline gelen Home&Tex Fuarı’nı, bu yıl da CNR EXPO Yeşilköy'de, yurtiçi ve yurtdışından on binlerce profesyonel ziyaret edecek. 
 
 
Yerli - yabancı, 600'den fazla markanın ev sahipliğini yapacak olan Home&Tex Fuarı’na, Türk Cumhuriyetleri, Rusya, Orta Doğu, Avrupa ve Arap Ülkeleri’nin yanı sıra Kuzey Afrika'dan da nitelikli ziyaretçinin gelmesi için çalışmalar hızlandırıldı. CNR Holding’in kendi alanlarında uzman kadrosu tarafından, 96 ülke için gerçekleştirdiği fuar çalışmaları, yoğun bir şekilde devam ediyor. 
 
 
CNR Expo Türkiye'nin tasarım ve inovatif ürünlerdeki gücünün de sergileneceği Home&Tex Fuarı’nın 50 bin metrekarelik sergi alanında, perdeden döşemelik kumaşa, uyku ve yatak odası ürünlerinden dekorasyon ürünlerine, duvar kaplamalarından yer kaplamalarına kadar ev tekstili ve dekorasyonuna ait tüm ürünler bir arada sergilenecek.  
 
 
Yurtiçi ve yurtdışından ithalatçıların, ihracatçıların, üretici ve toptancıların yer alacağı, katılımcıları için yüksek kapasiteli ihracat imkanı sağlayan Home&Tex Fuarı’na erken katılmanın avantajlarından yararlanın.