• Home&Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
  • 26-29 Eylül 2018
Kalan Süre

Haberler

Tosunoğlu 55 ülkeye ihracat gerçekleştiriyor  

Laminasyon teknolojisi ile farklı ürünlerden oluşan geniş bir koleksiyon hazırlayan Tosunğolu, ilk sunumunu Home&Tex Fuarı’nda yapıyor.
 
Döşemelik kumaş imalatı yapan Tosunoğlu, 1986 yılından kurularak Integro markası ile sektöre yön vermeye başladı. Yenilikleri takip eden, çağın getirdiği teknikleri ve imkanları maksimum seviyede tutarak adından söz ettiren şirket, aylık 400.000 metre üretim kapasitesine sahip.  Bünyesine kattığı laminasyon teknolojisi ile farklı ürünlerden oluşan geniş bir koleksiyon hazırlayan firma, ilk sunumunu Home&Tex Fuarı’nda gerçekleştiriyor. Integro markasıyla Tosunoglu’nun fuarda ziyaretçilerine sunduğu ürünler; fantezi ipliklerden oluşan özel dokular, 3D jakar ve düz efektler, naturel elyaflı ürünler, dış mekan kumaşları ve dijital baskı kategorilerinden oluşuyor.
 
Firma Amerika, Almanya, Polonya, Hollanda, Litvanya, Danimarka, Romanya, Tunus, İran, Dubai, Arabistan, Avustralya, Yeni Zelanda, Tayland, Endonezya, Malezya, Brezilya ve Japonya’nın aralarında yer aldığı 55 ülkeye ürünlerini ihraç ediyor. Integro-Tosunoglu’nun ürünleri fuarda
8. salonda C02 standında sergileniyor.