• Home&Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
  • 26-29 Eylül 2018
Kalan Süre

Haberler

Doğallığın mistik esintisi Ecocotton’da

Doğayla içiçe  yaşamayı sevenlerin tercihi haline gelen Ecocotton, yeni ürünlerini Home&Tex Fuarı’nda 4. salon B11’de beğeniye sunuyor.
 
Ecocotton’un 2016 koleksiyonunda göze çarpan en şık renk ikilisi mavi ve krem tonları. Doğallığın ferah esintisi, mavi ve kremin şık tonlarıyla dekore edilen banyo ve yatak odalarında hissedilebiliyor. Markanın Ottoman serisinde etnik çizgilerin Türk motifleri ile harmanlandığı tasarımlar yer alıyor.  
 
Yaşadığımız toprakların tarihi mirasını Laodikeia’nın mistik esintisi ile birleştirerek dikkatleri üzerine toplayan Ottoman serisi, zamanda kısa bir yolculuk yaptırıyor. Ottaman, kişilerin tarzı ne olursa olsun nostaljik ve etnik dokunuşlarla her yatak odasına ve banyoya zamansız bir yorum katıyor.
 
Organik ürünler üretiyor
Organik  ve kaliteli ürünler üreterek sektörde farklılaşan Ecocotton, havlu ve bornoz üretimindeki 20 yıllık tecrübesini organik ev tekstili ürünlerine de yansıtıyor. Ecocotton sağlıklı bir yaşamanın herkesin hakkı olduğu düşüncesinden hareketle organik ürünlerini geniş bir kitleye ulaştırmayı amaç ediniyor.