• Home&Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
  • 26-29 Eylül 2018
Kalan Süre

Haberler

Cottonbox miniklerin düşlerini renklendiriyor

Ev tekstili markası Cottonbox, yüzde yüz pamuk ipliği kalitesiyle çocukların güvenle kullandığı ürünlere imza atıyor. Miniklerin hayal dünyasına hitap eden özel desen ve figürleriyle bebek odası dekorasyonunu hareketlendiren marka, 2016 / 2017 Sonbahar & Kış koleksiyonunda yer alan yeni tasarımlarını Home&Tex Fuarı’nda görücüye çıkardı. 
 
Maceralı bir uyku serüveni
Midilli takımı, minikleri pamuk ipliği yumuşaklığında macera dolu uykulara götürüyor.  Cottonbox’ın yeni koleksiyonunda yer alan Midilli, iki sevimli midilli atı figürüyle miniklerin düşlerini renklendiriyor. Üzerinde ‘sarıl bana’ yazan, yıldız, bulut ve geometrik desenlerle hareket kazanan takım, bebeklerin huzurlu uykularına eşlik ediyor. 
 
İleri teknoloji kullanılarak üretiliyor 
Cottonbox nevresim takımları en ileri teknoloji kullanılarak yüzde yüz pamuk ipliğinden üretililiyor.Markanın nevresim takımlarının tüm baskı ve boya maddeleri sağlığa zararsız ve Avrupa standartlarına da uygun. Bu nedenle güvenle kullanılıyor. Hava geçirgenliği yüksek olan ranforce kumaş ise alerji riskini en aza indiriyor. 
 
Cottonbox’ın ürünleri fuarda Sümaş Tekstil standında 2. Salon B04’te ziyaretçiler tafından görülebilir.