• Home&Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
  • 26-29 Eylül 2018
Kalan Süre

Haberler

Güçlü İş Bağlantılarının Adresi

CNR Holdingkuruluşlarından İstanbul Fuarcılık organizasyonuyla, TETSİAD (Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği) iş birliği ile dördüncü kez gerçekleştirilecek Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, size birçok yeni iş fırsatının kapısını aralayacak.

Home&Tex, yurt içi ve yurt dışından ithalatçıları, ihracatçıları, üreticileri, toptancıları, distribütörleri, acenteleri, alım ofislerini, büyük perakende mağazalarını ve zincir mağazaların satın alma sorumlularını ürünlerinizle bir araya getirecek.

Bunun yanı sıra, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Gaziantep, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Malatya, Manisa, Mersin ve Uşak Sanayi ve Ticaret Odaları başta olmak üzere 184 adet Sanayi ve Ticaret Odası’nın ilgili meslek komiteleriyle ulaşım desteği verilmek üzere irtibata geçildi.

50.000 profesyonel ziyaretçiningelmesini hedeflediğimiz Home&Tex – Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı, 26 - 29 Ekim 2016 tarihleri arasında marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmanız için size en uygun ortamı oluşturacak.