• Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
  • 5-10 Kasım 2019
Kalan Süre

Haberler

CNR Holding, Denizlili firmalarla ev tekstilinin geleceğini konuştu

Fuarcılık sektörünün lider kuruluşu CNR Holding, ticari ortakları ile sektörel buluşmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. 
 
25 Temmuz'da Denizli'de gerçekleşen buluşmada CNR Holding yöneticileri, Türkiye'nin en büyük ev tekstili fuarları EVTEKS ve Home&Tex Fuarlarının önemli ticari ortaklarından olan Denizlili firmalarla akşam yemeğinde bir araya geldi.
 
 
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ile TETSİAD işbirliğinde gerçekleşen "Dünya Piyasasında Son Trendler ve İhracat" temalı buluşmada, CNR Holding tarafından hayata geçirilen ev tekstili fuarlarının ihracata sağladığı katkı, Türk ev tekstili sektörünün dünü ve bugünü, fuarların ülke ve katılımcı firmaların ihracat oranlarına kattığı değerler ele alındı.
 
Türk ev tekstili sektörünün dünyada daha iyi bir konuma gelmesi için yapılması gereken atılım ve yeniliklerin de ele alındığı organizasyonda, organize ettiği fuarlar aracılığı ile ülke ekonomisine büyük katkılar sağlayan CNR Holding'in İcra Kurulu Başkanı Ali Bulut, Türk ev tekstili sektörünün tek temsilcisi Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği'nin Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sami Aydın, Denizli ev tekstili sektörünü dünyada da söz sahibi yapan Denizli İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Memişoğlu ve ekonomi dünyasının duayeni Akademisyen Prof. Dr. Emre Alkin'in sektör ile ilgili değerlendirmeleri de yer aldı.