• Home&Tex Ev Tekstili ve Dekorasyon Fuarı
  • 26-29 Eylül 2018
Kalan Süre

Uzman kadrolar tüm hızıyla Home&Tex'e hazırlanıyor


Home&Tex, dünyanın en büyük fuarlarından olan Evteks'in organizatörü İstanbul Fuarcılık A.Ş tarafından, TETSİAD - Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği iş birliğiyle düzenleniyor.
 
26-29 Eylül 2018 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy'de gerçekleştirilecek fuara bu yıl yerli ve yabancı 10 binlerce profesyonel alıcı gelecek
 
Yerli - yabancı, 600'den fazla markanın ev sahipliğini yapacak olan Home&Tex Fuarı’na, Türk Cumhuriyetleri, Rusya, Orta Doğu, Avrupa ve Arap Ülkeleri’nin yanı sıra Kuzey Afrika'dan da nitelikli ziyaretçinin gelmesi için çalışmalar hızlandırıldı. CNR Holding’in kendi alanlarında uzman kadrosu tarafından, 96 ülke için gerçekleştirdiği fuar çalışmaları, yoğun bir şekilde devam ediyor. 
 
Türkiye'nin tasarım ve inovatif ürünlerdeki gücünün de sergileneceği Home&Tex Fuarı’nın 80 bin metrekarelik sergi alanında, perdeden döşemelik kumaşa, uyku ve yatak odası ürünlerinden dekorasyon ürünlerine, duvar kaplamalarından yer kaplamalarına kadar ev tekstili ve dekorasyonuna ait tüm ürünler bir arada sergilenecek.  
 
Yurtiçi ve yurtdışından ithalatçıların, ihracatçıların, üretici ve toptancıların yer alacağı, katılımcıları için yüksek kapasiteli ihracat imkanı sağlayan Home&Tex Fuarı’na erken katılmanın avantajlarından yararlanın.